Wyniki – edycja 2021 rok

Wyniki XXIV Mistrzostwa Szczecina w Ergometrze Wioslarskim
kategoria U25 -kobiety
miejsce Imię i Nazwisko czas Kategoria
1 Weronika Cempa 03:43.4 U25
2 Dominika Jankowska 04:04.4 U25
3 Agata Dobrzańska 04:09.3 U25
4 Oliwia Muszynska 04:41.4 U25
5 Dorota Szajduk 04:53.1 U25
kategoria Master – kobiety
miejsce Imię i Nazwisko czas Kategoria
1 Kamila Pawłowicz 03:53.0 Master
2 Dorota Denisiuk 03:58.4 Master
3 Agnieszka Muszkiet-Sobańska 04:02.4 Master
4 Dorota Dydek 04:06.0 Master
5 Magdalena Staniszewska-Kuś 04:13.9 Master
6 Kaśka Kucharczyk 04:23.6 Master
7 Barbara Orlon 04:24.3 Master
8 Katarzyna Kupis 04:25.5 Master
9 Magdalena Kasprzak 04:26.1 Master
10 Agata Kobylnik 04:28.2 Master
11 Magdalena Walukiewicz 04:30.1 Master
12 Alicja Lebioda 04:31.9 Master
13 Anna Dusza 04:32.7 Master
14 Anna Jaksina 04:32.8 Master
15 Agnieszka Górska 04:35.1 Master
16 Sylwia Stachowicz-Hawrylak 04:42.8 Master
17 Ewelina Sobolewska-Szwed 04:45.2 Master
18 Anna Rubaj 04:48.1 Master
19 Magdalena Karwacka 04:49.1 Master
20 Joanna Janowska-Paszkowska 04:49.3 Master
21 Renata Jarczewska 04:59.9 Master
22 Renata Hałas 05:31.4 Master
kategoria Super Master – kobiety
miejsce Imię i Nazwisko czas Kategoria
1 Iwona Derleta 04:48.7 Super Master
kategoria Senior – kobiety
miejsce Imię i Nazwisko czas Kategoria
1 Natalia Peszczyńska 03:54.6 Senior
2 Żaneta Rauhut 03:55.9 Senior
3 Agnieszka Skrzypska 04:06.4 Senior
4 Paulina Serkowska 04:10.4 Senior
5 Małgorzata Wojtysiak 04:12.7 Senior
6 Karolina Mańke 04:17.6 Senior
kategoria U25 – mężczyźni
miejsce Imię i Nazwisko czas Kategoria
1 Audun Nordaas 03:09.8 U25
2 Oleksandr Ivanov 03:11.1 U25
3 Eirik Nordaas 03:17.4 U25
4 Kacper Krasinski 03:31.1 U25
5 Piotr Łagunowicz 03:33.1 U25
6 Nazar Shpak 03:46.1 U25
7 Grzegorz Raczyński 03:47.6 U25
8 Piotr Paprocki 04:06.1 U25
kategoria Master – mężczyźni
miejsce Imię i Nazwisko czas Kategoria
1 Michał Błach 03:15.4 Master
2 Arkadiusz Gągalski 03:21.3 Master
3 Sebastian Lipertowicz 03:23.9 Master
4 Robert Wilk 03:26.1 Master
5 Maciej Pałka 03:27.8 Master
6 Andrzej Wasilewski 03:29.5 Master
7 Jakub Tymul 03:36.4 Master
8 Przemysław Stasiak 03:37.7 Master
9 Krzysztof Golanowski 03:40.2 Master
10 Krzysztof Krawczak 03:42.5 Master
11 Błażej Dobersztyn 03:44.0 Master
12 Damian Wójcik 03:44.5 Master
13 Zbigniew Banasiewicz 03:48.1 Master
14 Arkadiusz Gulczynski 03:51.1 Master
15 Tomasz Guzikowski 03:53.5 Master
16 Piotr Werbowicz 03:53.8 Master
17 Jakub Cichocki 03:54.4 Master
18 Janusz Żywicki 03:56.7 Master
19 Oskar Sekutowicz 03:57.5 Master
20 Piotr Duda 03:57.6 Master
21 Marcin Kościuk 04:01.3 Master
22 Daniel Konikowski 04:02.5 Master
23 Marcin Hawrylak 04:05.0 Master
24 Bartek Moniuk 04:07.6 Master
kategoria Super Master – mężczyźni
miejsce Imię i Nazwisko czas Kategoria
1 Henryk Juchniewicz 03:38.1 Super Master
2 Mirosław Wacławik 03:38.3 Super Master
3 Krzysztof Kędzierski 03:48.4 Super Master
4 Andrzej Antoniszyn 03:49.7 Super Master
5 Roman Kapalka 04:21.4 Super Master
6 Zbigniew Flisek 04:35.8 Super Master
kategoria Senior – mężczyźni
miejsce Imię i Nazwisko czas Kategoria
1 Karol Niesterowicz 03:09.4 Senior
2 Piotr Lisowski 03:10.7 Senior
3 Oliwer Huzarski 03:13.0 Senior
4 Michał Gut 03:13.0 Senior
5 Paweł Minorowicz 03:13.7 Senior
6 Marek Borys 03:20.1 Senior
7 Tomasz Domański 03:24.1 Senior
8 Błażej Żarczyński 03:29.2 Senior
9 Adam Oleksicki 03:33.5 Senior
10 Radosław Adamski 03:38.3 Senior
11 Mateusz Krawczyk 03:40.2 Senior
12 Kacper Dziamara 03:46.2 Senior
13 Piotr Kuchta 03:47.5 Senior
14 Paweł Lubecki 03:47.8 Senior
15 Kamil Gwoździk 03:57.6 Senior
16 Karol Mistelski 04:21.8 Senior
17 Krystian Kubik 04:35.6 Senior
Zapisz się!