Do wygrania ergometr Concept 2!

🚀🏆 Wspaniała wiadomość! Dzięki naszemu Partnerowi, P.H. MARKUS Katarzyna Stadniuk, oficjalnemu dystrybutorowi marki 𝘾𝙤𝙣𝙘𝙚𝙥𝙩 𝟮 w Polsce concept2_pl, mamy dla Was niezwykłą niespodziankę! W rywalizacji sztafet możecie wygrać ergometr o wartości prawie 6 tysięcy złotych!!! 💪🏋️‍♀️
Szczegóły 𝙧𝙮𝙬𝙖𝙡𝙞𝙯𝙖𝙘𝙟𝙞 „𝘾𝙤𝙣𝙘𝙚𝙥𝙩 𝟮”:
❶ Do rankingu w klasyfikacji „𝘾𝙤𝙣𝙘𝙚𝙥𝙩 𝟮” będą brane najlepsze wyniki dwóch sztafet z każdej Firmy/Klubu w kategoriach MIX 2/2 oraz MIX dowolny:
👥 MIX 2/2 – sztafeta mieszana (dwie kobiety i dwóch mężczyzn) 👥 MIX dowolny – sztafeta mieszana z przewagą kobiet (trzy kobiety i jeden mężczyzna) lub sztafeta mieszana z przewagą mężczyzn (trzech mężczyzn i jedna kobieta)
❷ Zwycięzcą klasyfikacji “Concept 2” zostanie Firma/Klub z sumą najlepszych czasów w kategorii MIX 2/2 oraz MIX dowolny.
❸ W przypadku uzyskania przez sztafetę Firmową/Klubową takiej samej sumy najlepszych czasów, za decydujący wynik będzie brany najlepszy czas sztafety Firmowej/Klubowej w kategorii MIX 2/2.
Nie czekajcie, zbierajcie zespoły i trenujcie – ten wspaniały ergometr może być Wasz!!! 🏋️‍♂️🏆 Pamiętajcie, że to nie tylko o wygraną, ale przede wszystkim o wspólną przygodę i rozwijanie swoich umiejętności! 💪🌟
Ergometr możecie zobaczyć na stronie naszego Partnera:
Zapraszamy również do skorzystania z bezpłatnych treningów przygotowujących do startu:
Godzina 𝟭𝟵:𝟬𝟬 – 𝟮𝟬:𝟬𝟬
𝗙𝗹𝗼𝗮𝘁𝗶𝗻𝗴 𝗔𝗿𝗲𝗻𝗮 I piętro (ul. Wąska 16)
I termin – 𝟭𝟱.𝟭𝟭.𝟮𝟬𝟮𝟯
II termin – 𝟮𝟮.𝟭𝟭.𝟮𝟬𝟮𝟯
III termin – 𝟮𝟵.𝟭𝟭.𝟮𝟬𝟮𝟯
Scroll to Top