SZTAFETY FIRMOWE NA ERGOMETRACH - 4 X 500 METRÓW

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W SZTAFETACH NA ERGOMETRACH?

INTEGRACJA ZESPOŁU

Wspólna rywalizacja sportowa pozwala na budowanie i zacieśnianie więzi między pracownikami dzięki wspólnej walce w dotarciu do wyznaczonego celu. Event sportowy może być też okazją do poznania Twojego zespołu na stopie pozazawodowej. Nie tylko sport służy integracji pracowników, ale także odpoczynek po zmaganiach.

BUDOWANIE MARKI

Udział w rywalizacji sztafet na ErgoWiosłach to szansa na pokazanie swojej marki jako proaktywnej, dbającej o pracowników i chętnie rywalizującej nie tylko na rynku, ale również w formie zabawy i rekreacji sportowej. Ponadto, silna marka to jedna z najważniejszych cech dobrze rozwijającej się firmy, a siła to moc i zdrowie, które z kolei przekładają się na pozytywny wizerunek firmy na zewnątrz. Daje ona klientowi poczucie bezpieczeństwa i gwarancję realizacji docelowych potrzeb.

ZADBAJ O SWÓJ ZESPÓŁ

Aktywność sportowa pomoże twoim pracownikom w osiąganiu lepszych wyników. Aktywny fizycznie pracownik to pracownik wypoczęty i zdrowszy. Sport poprawia zdolność koncentracji. Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w bezpłatnych treningach przygotowujących do startu.

WSPÓŁNE TRENINGI PRZYGOTOWUJĄCE DO STARTU

Do startu w ErgoWiosłach będziecie mogli się przygotować podczas darmowych treningów pod okiem Marka Kolbowicza – czterokrotnego Mistrza Świata, Mistrza Olimpijskiego z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

Treningi będą się odbywały w środy w godzinach 19:30 – 20:30 na I piętrze basenu Floating Arena.

  • I termin – 15.11.2023
  • II termin – 22.11.2023
  • III termin – 29.11.2023

Podczas treningów będziecie mogli nauczyć się techniki wiosłowania na ergometrze oraz przećwiczyć zmiany w sztafetach. Na trening prosimy o zabranie obuwia i stroju sportowego.

GDZIE ODBĘDĄ SIĘ ZAWODY

Zawody będą rozgrane na Hali Sportowej Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Sowińskiego 7.

Scroll to Top